Kariera

Wspólnymi siłami

To co wyróżnia naszych pracowników, to unikatowa mieszanka wysokich kwalifikacji, umiejętności pracy w grupie i otwartości na nowe wyzwania.

Siłą naszego zespołu jest jego różnorodność, która buduje potencjał naszej firmy, a kompetencje i zaangażowanie każdego pracownika pozwalają DAGMIE od wielu lat stabilnie się rozwijać.

Całość uzupełnia przyjazna atmosfera pracy w naszej firmie, gdzie zawodowe relacje między pracownikami często z czasem zamieniają się w wieloletnie przyjaźnie, a w niektórych wypadkach nawet w związki małżeńskie.

Otwarta komunikacja i przyjazne relacje tworzą w naszej firmie niepowtarzalne warunki pracy, które sprzyjają realizacji codziennych zadań – zarówno tych indywidualnych, jak i zespołowych.

Aktualne oferty pracy

Chcesz stać się członkiem naszego zespołu? Zaoferujemy Ci pracę pełną wyzwań, w której będziesz mógł wykazać się swoim doświadczeniem i umiejętnościami. Zapewnimy Ci zestaw szkoleń, dzięki którym zdobędziesz nową wiedzę i rozwiniesz swoje dotychczasowe umiejętności.

Każdy z pionów biznesowych DAGMY prowadzi osobną rekrutację według własnych kryteriów. Jeżeli chcesz sprawdzić, kogo aktualnie szukamy, przejdź na strony poszczególnych działów.

Biuro Bezpieczeństwa IT:
www.dagma.eu

Autoryzowane Centrum Szkoleniowe:
www.acsdagma.com.pl

Płytki Łazienki:
www.dagmaplytki.pl